Kurumsal

Tarih: 24.01.2020 - 13:04:58

BeeSınav Nedir?

BeeSınav temel olarak sürücü kurslarımızın kursiyerine online ortamda eğitim hizmeti sunabildiği bir sistemdir. BeeSınav alt yapısını kullanan kurslarımız kurslaına ait bir web sitesi ve mobil uygulamaya da paket kapsamında sahip olmaktadırlar.


BeeSınav Neler Sunmaktadır?


Web Sitesi : Günümüzde web siteleri firmaların online kataloğu niteliğindedir. İyi hazırlanmış, SEO kurallarına uyumlu bir web sitesi firmanın dijital dünyada rakiplerinin önüne geçmesine olanak tanımaktadır. Örneğin internet kullanıcı google üzerinden Adana Sürücü Kursu diye arama yaptığında içerik olarak en uygun, etkileşimi en yüksek sürücü kusları üst kısımda yer alacaktır. Bu yüzden web sitesi önemlidir. BeeSınav olarak kurslarımıza içerisinde online sınav sistemi bulunan, tamamen kendilerine özgü bir web sitesi imkanı sunuyoruz. Üstelik bunun için binlerce liranın cebinizden çıkmasına gerek yok. 

Mobil Uygulama: Kursiyerleriniz eğitim ve sınav içeriklerine ayrıca kursunuza ait duyuru ve bilgilere diledikleri zaman diledikleri platformdan ulaşsalar iyi olmazmıydı. BeeSınav olarak sistemimize üye olan sürücü kurslarımıza Android ve İos uyumlu tamamen kendilerine özgü bir uygulamayıda paket dahilinde sunuyoruz.

2000+ Soru: Sistemimiz bünyesinde bulunan 2000' den fazla soru ile sürücü kursları sınavlarında başarı oranını garanti ediyoruz. Devamlı kontrol edip güncellediğimiz soru içerikleri ile kursiyerleriniz ilk denemede başaracaklar.

Hızlı Teknik Destek: BeeSınav sistemimiz dahilinde karşılaşaağınız sorunlar için teknik desteğiniz sürekli yanınızda. 

Online Eğitim : Sürücü kursları sınav müfredatına dahil bütün konular kursiyerlerimizin rahatça ders çalışabilmeleri için BeeSınav ile konu konu sunulmuştur. Ayrıca okumaya fırsat bulamayan kursiyerlerimiz için bütün müfredat Mp3 formatında seslendirilmiştir. 

Online Sınav:  BeeSınav sistemi ile kurslarımız kursiyerlerine çeşitli şekillerde sınav imkanı sunabilmektedirler. Bunları açıklayacak olursak: 

  1. Normal Sınav: Kursiyerimiz birebir ehliyet sınavına giriyor gibi tüm ders ve konulardan oluşan bir teste, gerçek zamanlı ve birebir sorular ile tabii tutulur. Böylece gerçek sınava gireceği zaman nasıl bir sonuçla karşılaşacağını öngörebilir ve eksik konulara daha çok zaman ayırabilir.
  2. Özel Sınav: Kursiyer kendini çok iyi gördüğü konuları atlayarak eksik olduğu konulardan sınava girebilir. Örneğin İlk Yardım dersini atlayarak Motor ve Teknik dersine yoğunlaşabilir. Böylece gereksiz zaman harcamaz ve doğru odaklı çalışır.
  3. Sınıf Sınavı: Kurslarımız kursiyerlerinin ne durumda olduğunu sınıf içerisinde karşılaştırabilirler. Bunun için sınıf sınavına girebilirler.